O F E R T A

DLA WYMAGAJĄCYCH I CENIĄCYCH JAKOŚĆ!

Zawodowa oprawa muzyczna połączona z konferansjerskim prowadzeniem, to kluczowe i najważniejsze elementy wpływające na jakość obsługi wesela, jak też każdej innej imprezy rozrywkowej. To właśnie od tych elementów zależy, czy organizowane przez Ciebie przyjęcie będzie huczną imprezą, dobrze wspominaną przez Ciebie i gości. Dlatego warto zadbać, aby oprawą muzyczną zajęli się doświadczeni profesjonaliści tacy jak zespół MARGO, który tworzą zawodowi muzycy i wodzirej z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Muzyka jest naszą pasją! Dlatego z zaangażowaniem wykonujemy każde zlecenie. Gwarantujemy realizację zlecenia zgodnie ze wspólnie ustalonym scenariuszem.

To Ty decydujesz jak ma wyglądać impreza weselna, a my pomożemy Ci ją zrealizować, oraz będziemy czuwać nad jej przebiegem. Największą satysfakcją dla nas jest zadowolona Para Młoda oraz dobrze bawiący się i miło wspominający goście weselni.

Zespół na WESELE, POPRAWINY

zespół margo na wesele

Chyba każdy wie, że dobra oprawa muzyczna wesela czyli zapewniona znakomita zabawa, jest gwarancją udanego i dobrze wspominanego przez gości, przyjęcia weselnego. Grupa MARGO to nie tylko dobry zespół na wesele, ale również wodzirej, który z humorem i wyczuciem poprowadzi różne zabawy integracyjne i konkursy oczepinowe. Swoim zaangażowaniem sprawi, że goście będą się świetnie bawili, bez względu na wiek. Mamy wiele sprawdzonych pomysłów na rozbawienie gości.


  ZOBACZ PRZEBIEG WESELA

Zespół na BANKIET, JUBILEUSZ

zespół margo na wesele

Jesteśmy doświadczonym zespołem muzycznym, nasze występy uświetniały setki balów i przyjęć. Wiemy, jak zapewnić dobrą atmosferę i zachęcić gości do zabawy. Posiadamy bogaty repertuar, który podczas imprezy na bierząco dopasowujemy do oczekiwań i gustów gości. Wykonujemy niezapomniane przeboje z minionych lat oraz najnowsze hity z radiowych list przebojów. Wszystko to sprawia, że gościę długo wspominają nie tylko imprezę, ale i nasz zespół muzyczny.

Zespół na STUDNIÓWKĘ, BAL

zespół margo na wesele

Wysokiej jakości sprzęt: nagłośnienie, efekty świetlne, wytwornica dymu oraz odpowieni repertuar zapewnią zabawę do białego rana. Zrobimy wszystko, by maturzyści mogli powiedzieć, że „studniówka minęła z wielkim hukiem...”. Bal maturalny z naszym zespołem nie będzie sztywną uroczystością szkolną. To będzie najbardziej szalona zabawa! Będziemy grać, dopóki parkiet będzie pełny.

  POSŁUCHAJ JAK ŚPIEWAMY
U W A G A !!!

Nie ponosimy odpowiedzialności za obolałe nogi i zdarte obcasy uczestników imprezy!

JAK PROWADZIMY WESELE ?

POWITANIE GOŚCI, PIERWSZY TOAST I PIERWSZY TANIEC

Wesele rozpoczynamy od powitania Nowożeńców i gości marszem weselnym, w tym samym czasie przed wejściem czekają rodzice, aby powitać Parę Młodą tradycyjnie: chlebem i solą. Wraz z Parą Młodą i rodzicami na salę wchodzą wszyscy goście gdzie częstowani są lampką szampana. Gdy już wszyscy trzymają w ręku szampana, wznosimy toast za Młodą Parę śpiewając głośno "Sto Lat". Następnie prosimy weselników o zajęcie miejsc przy stołach i podawany jest posiłek - w tym czasie gramy nastrojową muzykę. Goście jedzą, piją ale oczywiście nie obejdzie się bez ponownego "sto lat" oraz tradycyjnego "gorzko gorzko" dla Pary Młodej, a może nawet dla świadków. Po tym jak już wszyscy napełnią żołądki i ugaszą pragnienie, na parkiet zaproszamy Parę Młodą, aby rozpoczęła wieczór swoim pierwszym tańcem, ale oczywiście nie samotnie, na parkiet zapraszamy również wszystkich gości aby wzięli udział w tym tańcu, biorąc Nowożeńców do środka.

ROZKRĘCAMY IMPREZĘ

Po oficjalnym otwarciu wieczoru, rozpoczyna się huczna zabawa, a my gości nie oszczędzamy i gramy takie kawałki, które nie pozwalają siedzieć za stołami, bo nogi same rwą się do tańca. Tak jest do momentu, aż biesiadnicy poczują zmęczenie lub jest podawany kolejny posiłek. Wtedy zapraszamy na jednego złociutkiego, robiąc kilkunasto-minutową przerwę w trakcie której w tle słychać muzykę nastrojową muzykę z odtwarzacza. Po uzupełnieniu płynów, znów wracamy na parkiet. Żeby nie było nudno i monotonnie co jakiś czas organizujemy różnego rodzaju zabawy taneczne w których uczestniczą wszyscy goście. Zabawy te mają na celu integrację gości, poprowadzone z humorem wyzwalają wielką chęć dalszej zabawy. W jednej z przerw wędrujemy z akordeonem, gitarą i tamburynem za stoły, gramy i śpiewamy znane piosenki, jednym słowem - biesiadujemy!

DZIELENIE TORTU I OCZEPINY

Z reguły przed oczepinami, przy nastrojowym oświetleniu i przy dźwiekach fanfar, na salę wjeżdza tort weselny, oświetlony płonącymi racami. Państwo Młodzi dzielą go i częstują swoich gości weselnych. A o północy starym zwyczajem czas na oczepiny! Rozpoczynamy je tradycyjnie od rzucania przez Parę Młodą welonem i muchą. Para która złapie bedzie mieć własne wesele w najbliższym czasie. O kolejnych zabawach nie będziemy pisać, nie chcąc zdradzać całej tajemnicy. Zabawy przez nas przygotowane są przyjemne dla uczestniczących, a ciekawe i śmieszne dla obserwujących. Program oczepin zależy oczywiście od Pary Młodej, to ona decyduje jakie zabawy zostaną przeprowadzone.

ZABAWA DO BIAŁEGO RANA

Po oczepinach zostaje już tylko zabawa i jeszcze raz zabawa. Najczęściej wtedy gramy piosenki na życzenie gości. To jest oczywiście program jaki my proponujemy, jeśli narzeczeni mają własne propozycje i sugestie na to, jak przebiegać ma ich wesele, bardzo chętnie je poznamy i zastosujemy.