ŚPIEWAJĄCY DJ - WODZIREJ

NA WESELE / POPRAWINY / OSIEMNASTKĘ / JUBILEUSZ


POZNAJ OFERTĘ !

Człowiek orkiestra

Czyli śpiewający dj-wodzirej z akordeonem


Każda impreza w gronie rodzinnym czy znajomych, to szczególne wydarzenie i na pewno chcielibyście zapewnić swoim gościom odpowiednio dobrą rozrywkę. Właśnie DJ-Wodzirej idealnie sprawdza się w obsłudze takich imprez jak: wesela, jubileusz, komunia, urodziny (osiemnastki) czy chrzciny. Wszystkie szczegóły ustalane są z każdym klientem indywidualnie, repertuar dopasowany do gości a cała impreza prowadzona jest na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym.

Na weselu jako wodzirej zajmuję się nie tylko doborem odpowiedniej muzyki, ale też dbam o to, by największymi gwiazdami była Para Młoda. Jestem dobrze obeznany z weselnymi tradycjami i przez cały czas trwania wesela czuwam nad jego prawidłowym przebiegiem. Zapowiadam dedykacje, inicjuję toasty, przy dźwiękach akordeonu prowadzę wspólną biesiadę za stołami. Podczas oczepin zaproponuję kilka niekrępujących a zarazem śmiesznych zabaw, które wcześniej ustalam z Parą Młodą. Współpracując z obsługą sali weselnej, poinformuję gości o zbliżających się atrakcjach oraz podawanych posiłkach.
A jeśli po przyjęciu weselnym planujecie poprawiny, warto również zadbać o dobrą rozrywkę dla gości, aby wieczór ten pozostał niezapomniany. Wtedy przydałby się ktoś, kto nie tylko zapewni muzykę, ale też ponownie rozkręci imprezę i poprowadzi wszelkie zabawy, a nie koniecznie ma być to cały zespół. W tej sytuacji idealnie sprawdzę się ja, jako grający i prowadzący w jednej osobie, czyli tzw. człowiek orkiestra.

We współpracy z zawodowymi animatorami dla dzieci, oferujemy dynamiczną obsługę bali karnawałowych i zabaw choinkowych w szkołach i przedszkolach. Podczas imprez dla najmłodszych organizowane są różnego rodzaju konkursy, animacje, zumba party, skręcanie balonikowych zwierząt, disco, pokazy iluzji na wesoło. W ten sposób zorganizowana impreza to niezapomniane chwile, zabawa z animatorami to pewność, że dzieci nie będą się nudzić.


Zalety

Wyboru śpiewającego DJ-a


DOŚWIADCZENIE


Od ponad 10 lat zajmuję się prowadzeniem imprez okolicznościowych.

BOGATY REPERTUAR


Jako DJ odtwarzając muzykę, dysponuję nieograniczoną bazą utworów.

WYKONANIA NA ŻYWO


Możliwość wykonywania muzyki na żywo na przemian z oryginalnymi przebojami.

BIESIADA


Prowadzę znane przyśpiewki za stołami przy akompaniamencie akordeonu.

POROWADZENIE


Jako wodzirej z humorem prowadzę zabawę na parkiecie jak też konkursy oczepinowe.

PRZYSTĘPNA CENA


Stosunkowo niski koszt wynajęcia, w porównaniu z pełnym zespołem muzycznym.

VIDEO NAGRANIA

Oświetlenie, zabawa, akordeon, oczepiny...


O P I N I E

Wrażenia po weselu


KONTAKT

ZAREZERWUJ DJ-a


Masz pytania napisz.

Pisząc maila, proszę o podanie terminu oraz miejscowości, w której będzie odbywać się impreza. Pozwoli to udzielić precyzyjnej odpowiedzi.

Telefon Dj-Margo

+48 693 838 299

Adres E-mail

Formularz kontaktowy ** Wypełniając formularz lub wysyłając maila, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu kontaktu. Dane nie są w żaden sposób zapisywane i przechowywane, bezpośrednio po kontakcie zwrotnym następuje ich usunięcie, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

LOKALIZACJA

Wołomin woj. mazowieckie


POLECAM