BLOG


O wszystkim co związane jest z organizacją wesela i innych imprez rozrywkowych

zespół margo na wesele

Co wybrać na wesele: Zespół czy Dj?

Organizacja wesela wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji i dokonaniem wyborów. Część Par Młodych z góry wie, komu powierzą prowadzenie i obsługę muzyczną: Dj-owi czy zespołowi muzycznemu. Wiele narzeczonych jednak zastanawia się, który wybór będzie w ich przypadku lepszy? A może dj w wodzirejem...

CZYTAJ WIĘCEJ...
zespół margo na wesele

Propozycje zabaw oczepinowych

Jest bardzo dużo zabaw oczepinowych, kopalnią pomysłów niewątpliwie jest YouTube. Jako zespół muzyczny z dużym doświadczeniem, nie jesteśmy zwolennikami zabaw ośmieszjących i niebezpiecznych. Dlatego z pośród wielu, które prowadziliśmy, wybraliśmy kilka które możemy polecić.

CZYTAJ WIĘCEJ...
zespół margo na wesele

Planowanie wesela

Organizacja wesela to poważne przedsięwzięcie, które aby doszło do skutku i nie powodowało niepotrzebnych napięć, powinno być jak najlepiej zaplanowane. Przygotowania i wybór usługodawców jak np. zespół muzyczny, może sprawiać radość jeśli planujemy wszystko w opowiedniej kolejności i czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ...
zespół margo na wesele

Bal karnawałowy z DJ Wodzirejem

Jako Dj - Wodzirej z akordeonem, bawiłem gości grając i śpiewając na balu karnawałowym dla seniorów i nie tylko.

CZYTAJ WIĘCEJ...
zespół margo na wesele

Złote Gody, 50-lecie małżeństwa

Złote Gody Państwa Kucińskich to nie tylko okazja do tańca i świętowania, ale także czas na dzielenie się wzruszającymi wspomnieniami.

CZYTAJ WIĘCEJ...