ODPOWIADAMY

na najczęściej zadawane pytania...

ODWIEDŹ NASZ BLOG

O wszystkim co związane jest z organizacją wesela

zespół margo na wesele

Co wybrać na wesele: Zespół czy Dj?


Organizacja ślubu i wesela wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji i dokonaniem czasami trudnych wyborów. Część Par Młodych z góry wie, komu powierzą prowadzenie i obsługę muzyczną: Dj-owi czy zespołowi muzycznemu. Wiele narzeczonych jednak zastanawia się, który wybór będzie w ich przypadku lepszy?


C Z Y T A J   W I Ę C E J...
zespół margo na wesele

Propozycje zabaw oczepinowych


Jest bardzo dużo zabaw oczepinowych, kopalnią pomysłów niewątpliwie jest YouTube. Nie jesteśmy zwolennikami zabaw ośmieszjących i niebezpiecznych. Dlatego z pośród wielu, które prowadziliśmy, wybraliśmy kilka, naszym zdaniem najciekawszych i co najważniejsze, zawsze dobrze wypadających.


C Z Y T A J   W I Ę C E J...
SKONTAKTUJ SIĘ

i zarezerwuj termin


Masz dodatkowe pytania? Napisz lub zadzwoń.

Kontaktując się z nami mailowo, prosimy o podanie miejscowości, terminu i rodzaju imprezy. Pozwoli to przygotować dla Państwa precyzyjną ofertę.
Pochodzimy z Wołomina w woj. mazowieckim.


Manager zespołu: Mariusz

EMAIL

TELEFON

+48 693 838 299

Formularz kontaktowy ** Wypełniając formularz lub wysyłając maila, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu kontaktu. Dane nie są w żaden sposób zapisywane i przechowywane, bezpośrednio po kontakcie zwrotnym następuje ich usunięcie, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.